Netradiční polonéza okouzlila všechny návštěvníky

Ples sdružení rodičů a přátel školy je za námi!

Dívky se proměnily v krásné, téměř éterické princezny, chlapci v galantní džentlmeny a zatančili polonézu ve stylu filmových hvězd. Ta se skládala z několika částí a mezi nejzajímavější bezesporu patřila projekce fotografií jednotlivých párů realizovaná v průběhu tance na tři plátna.  Při představování párů nechyběl potlesk, díky němuž z tanečníků pomalu odeznívala tréma a už stačilo nasadit úsměvy na tvářích a představit vše,  co  se naučili. Závěrečný aplaus jim byl odměnou.

Poté si na kousek slávy i dojetí přišli rodiče při úvodním tanci se svými ratolestmi. Fotoaparáty a kamery byly dokladem toho, že jsou pro tento večer opravdovými hvězdami. Ostatně pozorní diváci si mohli povšimnout chodníku slávy tančících párů  vytvořeném  před pódiem.

Nechybělo velmi milé poděkování paní choreografce Haně Achilles a třídním učitelkám všech IX. tříd. Poslední společné foto završilo slavnostní zahájení a žáci si mohli vydechnout, občerstvit se a užívat si volnou zábavu.

O zpestření plesu se zasloužili  tanečníci TK Rokaso Uherské Hradiště Radek Dědek (žák IX. B. ZŠ Červená cesta) a Gabriela Marková, Adam Handl (žák IX. třídy ZŠ U Pálenice) a Eliška Ondřejová, kteří bravurně zatančili latinskoamerické tance sambu, cha–chu, rumbu a jive.

Poděkování patří všem organizátorům plesu a hlavně našim žákům, kteří potěšili jak oko, tak zahřáli u srdíčka... 

.

MB

.

dsc-0224.jpg dsc-0324.jpg 100-8404-2.jpg  

1. část foto: http://www.zskunovice.cz/?page=foto&fgal2cat=887

2. část foto: http://www.zskunovice.cz/?page=foto&fgal2cat=889

3. část foto: http://www.zskunovice.cz/?page=foto&fgal2cat=890

foto s rodiči: http://www.zskunovice.cz/?page=foto&fgal2cat=888

kopie-100-8493.jpg